Kontakty
Oddíl lyžování
TJ Sokol Stará Paka
Sokolská 173
50791 Stará Paka
IČ: 44477554

E-mail:
ski@ski-starapaka.cz

Staropacký kros:
kros@ski-starapaka.cz

Redaktor článků:
redakce@ski-starapaka.cz

Lyžařský vlek:
vlek@ski-starapaka.cz

Odkazy
Česká unie sportu
Sportuj s námi s
Českou unií sportu

Velociped klub
Velocipéd klub
Nová Paka

Společenské akce

Petr Pakosta

Blahopřání ke kulatým narozeninám

Zdeněk Pavelka
   Ve středu 24. května 2017 se velice aktivní člen výboru Oddílu lyžování TJ Sokol Stará Paka Petr PAKOSTA dožil významného a kulatého životního jubilea padesáti let.     Petr se od dětství věnoval lyžování na běžkách. Již jako dítě školou povinné se zúčastňoval lyžařského Přejezdu Jizerských hor a Krkonoš. Této akci potom zůstal věrný i v dalších letech.   Mimo běžek se stala jeho dalším oblíbeným sportem i pěší turistika, horolezectví, ale hlavně cyklistika. Se svými kamarády se zúčastnil několika cyklistických zájezdů a to jak po naší zemi tak i v zahraničí.
   Pokud mu to jeho zdravotní stav dovolil, zúčastňoval se pravidelně cyklistických výletů ze Staropacké boudy v Rokytnici nad Jizerou na Smrk (1124 m.n.m.), na nejvyšší kopec Jizerský hor. Právě na podnět Petra tuto akci na začátku léta pořádá staropacký Oddíl lyžování a Petr patří mezi jeho hlavní pořadatele.
   Není možno se zde nezmínit ani o jeho činnosti pracovní. V době výstavby lyžařského vleku Tatrapoma ve Staré Pace byl jedním z těch, kteří zde měli odpracováno nejvíce brigádnických hodin. Podobně je tomu i při práci na opravách a údržbě Staropacké boudy v Rokytnici nad Jizerou.
   Samozřejmě, že jenom prací člověk žít nemůže a smích a zábava je kořením života. Proto se Petr pravidelně zúčastňuje společenských a zábavných akcí pořádaných naším oddílem a co víc, nezkazí žádnou zábavu a umí si udělat i legraci sám ze sebe.
   V poslední době si pro radost pořídil novou motorku, která se okamžitě stala jeho nejoblíbenější kamarádkou. Na ní se pak se svou manželkou Evou často prohánějí po českých luzích a hájích.
   Petře, za všechnu Tvoji záslužnou pracovní i sportovní činnost Ti srdečně děkujeme. Do dalších let Ti přejeme hodně pevného zdraví ale i štěstí a dobrou pohodu, aby se Ti všechny maléry a úrazy zdaleka vyhýbaly a mohl jsi dále užívat života ještě lépe než doposud.

To Ti ze srdce přejí Tvoji kolegové a kamarádi staropacké lyžnice a staropačtí lyžníci.

| Autor: Václav Šeps | Vydáno dne 24. 05. 2017 | 887 přečtení |

Novinky
16.01.2018:
Zpráva o činnosti OL za rok 2018
Do sekce "Ke stažení" byla vložena Zpráva o činnosti Oddílu lyžování TJ Sokol Stará Paka z.s. za rok 2018.

Sponzoři Staropackého krosu

© 2011 Oddíl lyžování TJ Sokol Stará Paka
Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému phpRS.
Powered by GRADACE spol. s r.o. Jičín.