Kontakty
Oddíl lyžování
TJ Sokol Stará Paka
Sokolská 173
50791 Stará Paka
IČ: 44477554

E-mail:
ski@ski-starapaka.cz

Staropacký kros:
kros@ski-starapaka.cz

Redaktor článků:
redakce@ski-starapaka.cz

Lyžařský vlek:
vlek@ski-starapaka.cz

Odkazy
Česká unie sportu
Sportuj s námi s
Českou unií sportu

Velociped klub
Velocipéd klub
Nová Paka

Společenské akce

17. lyžařský maškarní bál

Oddíl lyžování TJ Sokol Stará Paka
 pořádal 17.3.2018 již tradiční

Lyžařský maškarní bál
 
   Tak už máme zase jeden vydařený maškarní bál za sebou. Návštěvník nezasvěcený do zdejších poměrů by se mohl domnívat, že je na nějakém brazilském karnevalu v Riu de Janeiru.
Fotogalerie kliknutím do obrázku.

   Ihned na začátku bálu se taneční parket rozzářil pestrobarevnou paletou načechraného peří, jež zdobilo zdejší „krasavice“ ale i „krasavce“. Nechyběli ani zástupci lidojedů jednoho nejmenovaného kmene z černé Afriky. Černou barvu měly i živé dominové kostky, jejichž hráči předváděli tuto stolní hru přímo na parketu.


   Největšího úspěchu však dosáhla česká dvojnásobná olympijská vítězka v obřím slalomu a ve snowboardu Ester LEDECKÁ. Zastínila tak i zahraniční státní návštěvu amerického prezidenta Donalda TRUMPA, který v rámci cesty po zemích Evropy navštívil také Roškopov. Tam se setkal s naší nejúspěšnější olympioničkou a setrval s ní v přátelském rozhovoru.
   Dobrou odezvu u publika i odborné poroty měla maska „Staropacká bouda“, v podání jedné košťálovské skupiny.
   Dobře zabodoval i populární Andrej BABIŠ, se svými čapím hnízdem, v němž se mu zatím vylíhla dvě malá čápátka. A protože hnízda byla dvě, tak měl hned celou čapí rodinku.
   Na parketu dováděly také dvě Kecky z televizní reklamy. V nich by se ale dobře chodilo po lese sedmi trpaslíkům, při sbírání hub - jedlých i nejedlých. Po sedmi trpaslících pošilhávala i Červená Karkulka, která nesla v košíku něco dobrého pro babičku k narozeninám. Šel s ní ale veliký a zlý vlk, takže se Karkulka nemohla od něho ani hnout. Za nimi pěkně cupitaly čtyři lištičky avšak chyběl jim Budulínek. Zanedlouho je ale dohonili Šmoula se Šmoulinkou a tak bylo veselo. A aby bylo všem ještě veseleji, přispěchali ještě Minnie a Mickey Mouse z kreslených filmů od Walta Disneye. Dostavil se i specialista s MÁMOGRAFEM, dvě muffínky a nějaká ta čarodějnice.
   Naspěch však měli zdejší soukromí zemědělci s úklidem sena. Zato mafiánům v nažehlených oblecích a v bílých kloboučcích to bylo úplně šumafuk. Různých pěkných masek však bylo ještě mnohem a mnohem víc.
   K tanci i poslechu na bále hrála trutnovská kapela SANSABAND. Půlnoční přestávka pak byla vyplněna losováním velice hodnotných cen, které do tomboly, již tradičně, věnovali naši sponzoři.

S přichodem nového jara přeju nám všem vždy tu nejlepší náladu!
 
  Bohuslav Nýdrle      
kronikář Oddílu lyžování

| Autor: Bohuslav Nýdrle | Vydáno dne 25. 03. 2018 | 891 přečtení |

Novinky
29.04.2019:
Brigády na Staropacká boudě
21 - 23.6.2019 - úklid
13 - 15.9.2019 - dřevo


16.01.2018:
Zpráva o činnosti OL za rok 2018
Do sekce "Ke stažení" byla vložena Zpráva o činnosti Oddílu lyžování TJ Sokol Stará Paka z.s. za rok 2018.

Sponzoři Staropackého krosu

© 2011 Oddíl lyžování TJ Sokol Stará Paka
Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému phpRS.
Powered by GRADACE spol. s r.o. Jičín.