Kontakty
Oddíl lyžování
TJ Sokol Stará Paka
Sokolská 173
50791 Stará Paka
IČ: 44477554

E-mail:
ski@ski-starapaka.cz

Staropacký kros:
kros@ski-starapaka.cz

Redaktor článků:
redakce@ski-starapaka.cz

Lyžařský vlek:
vlek@ski-starapaka.cz

Odkazy
Česká unie sportu
Sportuj s námi s
Českou unií sportu

Velociped klub
Velocipéd klub
Nová Paka

Společenské akce

Bohuslav Nýdrle

Blahopřání ke kulatým narozeninám
Bohuslav Nýdrle   Ve čtvrtek 10.5.2018 se dožil významného životního jubilea osmdesáti let zakládající člen Oddílu lyžování pan Bohuslav Nýdrle.

   Bohouš je nejenom zakládajícím členem našeho oddílu, ale je zároveň hospodářem oddílu, pokladníkem a kronikářem. Na jednu osobu je toho docela dost a je obdivuhodné, jak to všechno ve svém mladém věku bez problémů zvládá.



Bohuslav Nýdrle u staré Labské boudy 1965
   Bohouš je velký lyžař, turista a také vášnivý fotograf a tak není divu, že je také autorem Kroniky lyžování ve Stará Pace, která je v elektronické podobě k dipozici na našich internetových stránkách. Bez jeho znalostí, fotografií a archivovaných materiálů by tato kronika vzniknout nemohla.
Bohuslav Nýdrle 1979
Bohuslav Nýdrle 1981
   Bohouš byl během svého aktivního lyžařského života součástí mnoha tradičních lyžařských akcí, které oddíl pořádá pro širokou veřejnost dodnes. U většiny akcí se přímo podílel na jejich zrodu.
Bohuslav Nýdrle 1986
Bohuslav Nýdrle 2006
   Svým pozitivním přístupem k životu a sportu obecně je příkladem pro mnoho sportovců a po právu byl proto dlouhodobým členem výboru Tělovýchovné jednoty Sokol Stará Paka. Po ukončení členství v tomto výboru je stále aktivním a platným členem výboru Oddílu lyžování. Svoji oddílovou funkci hospodáře a pokladníka stále plní na 110% a má kompletní přehled o majetku a hospodaření oddílu. Bez této jeho práce si jen těžko dokážeme představit další fungování našeho oddílu.
Bohuslav Nýdrle 2012
Bohuslav Nýdrle 2012
Bohuslav Nýdrle 2012
   Dalo by se ještě dlouho psát o Bohoušových přednostech a práci. Všichni, kdo ho znají, tak to vědí a těm ostatním to touto formou připomínáme.
Bohuslav Nýdrle 2018
   Bohouši, u příležitosti tvého významného výročí ti moc děkujeme za tvoji dobře odvedenou práci pro náš oddíl a celou Tělovýchovnou jednotu. Pevně věříme, že ti tento elán ještě dlouho vydrží a budeš nás dále překvapovat svými znalostmi z historie našeho oddílu a lyžování ve Staré Pace.

   V dalších letech buď stále plný života a optimismu jako doposud. Užívej v plném zdraví života tak jak plyne a trénuj svoji paměť, ať se do ní vejde ještě spousta nových informací.

To vše ti přejí tvoje kamarádky a kamarádi, staropacké lyžnice a lyžníci.

| Autor: Václav Šeps | Vydáno dne 18. 05. 2018 | 702 přečtení |

Novinky
29.04.2019:
Brigády na Staropacká boudě
21 - 23.6.2019 - úklid
13 - 15.9.2019 - dřevo


16.01.2018:
Zpráva o činnosti OL za rok 2018
Do sekce "Ke stažení" byla vložena Zpráva o činnosti Oddílu lyžování TJ Sokol Stará Paka z.s. za rok 2018.

Sponzoři Staropackého krosu

© 2011 Oddíl lyžování TJ Sokol Stará Paka
Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému phpRS.
Powered by GRADACE spol. s r.o. Jičín.